. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Place, Exhibitor Name, Club, Tag ID, Division Placing

Spot

Class 1

1, Lexie Bailey, Carlsbad FFA, 5696, Reserve Champion Spot
2, John David Runyan, Cottonwood 4-H, 5633
3, Samantha Matthews, Cottonwood 4-H, 5622
4, Jenni Dewey, Artesia FFA, 5675
5, Alanna Parrott, Brushpoppers 4-H, 5714
6, Gabriella D. Vasquez, Brushpoppers 4-H, 5704
7, Tylar Colwell, Brushpoppers 4-H, 5723
8, Brandon Lofton, Brushpoppers 4-H, 8661

Class 2

1, Allison Blair, Carlsbad FFA, 5697, Champion Spot
2, Linsey Ogden, Loving FFA, 8667
3, Laci Taylor, Cottonwood 4-H, 5685
4, Kenna Sullivan, Artesia FFA, 5595
5, Amber Hernandez, Loving FFA, 8641
6, Dalton Lowe, Carlsbad FFA, 5693
7, Madison Hathorn, Cottonwood 4-H, 5626
8, Trey Craft, Cottonwood 4-H, 5676

Duroc

Class 1

1, Duston Butler, Artesia FFA, 8722
2, Kaleigh Sinka, Cottonwood 4-H, 8729
3, DeShea Hanagan, Artesia FFA, 5604
4, Madeline Spearman, Carlsbad FFA, 8643
5, Wyatt Kishur, Chaparral 4-H, 5651
6, Jessie Bass, Carlsbad FFA, 8656
7, Austin McKean, Carlsbad FFA, 8652
8, Dylan Pinson, Artesia FFA, 5669

Class 2

1, Saranda Matthews, Cottonwood 4-H, 5625, Grand Champion Market Swine
2, Madison Hathorn, Cottonwood 4-H, 5629
3, Kerraline Perea, Artesia FFA, 8202
4, David Scott, Artesia FFA, 5594
5, Jacob Colwell, Brushpoppers 4-H, 5719
6, Colton Campbell, Artesia FFA, 5603
7, Makayla Broyles, Mountain Mavericks 4-H, 8653
8, Laci Taylor, Cottonwood 4-H, 5684

Class 3

1, Weston Leonard, Artesia FFA, 5663, Reserve Champion Duroc
2, Jenni Dewey, Artesia FFA, 5672
3, John David Runyan, Cottonwood 4-H, 5634
4, Shane Kincaid, Brushpoppers 4-H, 5713
5, Sierra Peppin, Loving FFA, 8638
6, Shyann Spence, Cottonwood 4-H, 5615

Hampshire

Class 1

1, Samantha Matthews, Cottonwood 4-H, 8724, Reserve Champion Hampshire
2, Weston Leonard, Artesia FFA, 5665
3, Drew Lowe, Brushpoppers 4-H, 5702
4, Randall Lowe, Carlsbad FFA, 5703
5, Tyler Coons, Chaparral 4-H, 5647
6, McKinah Gwynne, Cottonwood 4-H, 5681
7, Linsey Ogden, Loving FFA, 8665
8, Dylan Pinson, Artesia FFA, 5670

Class 2

1, David Scott, Artesia FFA, 5592, Champion Hampshire
2, Deanna Williamson, Artesia 4-H, 5642
3, Madeline Spearman, Carlsbad FFA, 8647
4, Brooke Lofton, Brushpoppers 4-H, 8659
5, Trey Craft, Cottonwood 4-H, 5678
6, Terra Parrott, Brushpoppers 4-H, 5718
7, Lane Waldrop, Artesia FFA, 5637
8, Shyann Spence, Cottonwood 4-H, 5616

Class 3

1, Wyatt Kishur, Chaparral 4-H, 5656
2, Saranda Matthews, Cottonwood 4-H, 5619
3, Sierra Peppin, Loving FFA, 8639
4, Cooper Hall, Cottonwood 4-H, 5688
5, Deanna Williamson, Artesia 4-H, 5643
6, Dakota Lawson, Artesia FFA, 5650
7, DeLaney Hanagan, Artesia FFA, 5601

Chester

Class 1

1, Saranda Matthews, Cottonwood 4-H, 5624, Champion Chester
2, Sydni Sinka, Cottonwood 4-H, 5657, Reserve Champion Chester
3, Taylor Scott, Cottonwood 4-H, 5593
4, Madeline Spearman, Carlsbad FFA, 8648
5, Wyatt Kishur, Chaparral 4-H, 5654
6, Bryce Bowerman, Chaparral 4-H, 5644
7, Brooke Lofton, Brushpoppers 4-H, 8660
8, Jacob Colwell, Brushpoppers 4-H, 5720

Yorkshire

Class 1

1, Madison Hathorn, Cottonwood 4-H, 5627, Champion Yorkshire
2, Cooper Hall, Cottonwood 4-H, 5689, Reserve Champion Yorkshire
3, DeShea Hanagan, Artesia FFA, 5598
4, McKinah Gwynne, Cottonwood 4-H, 5679
5, Weston Leonard, Artesia FFA, 5664
6, Alanna Parrott, Brushpoppers 4-H, 5716
7, Sydni Sinka, Cottonwood 4-H, 5658
8, DeLaney Hanagan, Artesia FFA, 5607

Crossbreed

Class 1

1, Kerraline Perea, Artesia FFA, 8203, Reserve Champion Crossbreed
2, Weston Leonard, Artesia FFA, 5666
3, Lexie Bailey, Carlsbad FFA, 5695
4, Gabriella D. Vasquez, Brushpoppers 4-H, 5705
5, Tylar Colwell, Brushpoppers 4-H, 5722
6, Tylar Colwell, Brushpoppers 4-H, 5724
7, Shyann Spence, Cottonwood 4-H, 5614
8, Dylan Pinson, Artesia FFA, 5671

Class 2

1, Jessie Bass, Carlsbad FFA, 8657
2, Kristian Goldston, Cottonwood 4-H, 5612
3, Trey Craft, Cottonwood 4-H, 5677
4, Makayla Broyles, Mountain Mavericks 4-H, 8655
5, Shyann Spence, Cottonwood 4-H, 5613
6, Peyton Bates, Cottonwood 4-H, 5682
7, Duston Butler, Artesia FFA, 5648
8, Taylor Scott, Cottonwood 4-H, 5590

Class 3

1, Shane Kincaid, Brushpoppers 4-H, 5712, Reserve Champion Market Swine
2, Deanna Williamson, Artesia 4-H, 5640
3, Brandon Lofton, Brushpoppers 4-H, 8662
4, Caleb Brown, Carlsbad FFA, 5694
5, Lane Waldrop, Artesia FFA, 5636
6, Dylan Pinson, Artesia FFA, 5668
7, Saranda Matthews, Cottonwood 4-H, 5623
8, DeShea Hanagan, Artesia FFA, 5599

Class 4

1, Deanna Williamson, Artesia 4-H, 5639
2, Samantha Matthews, Cottonwood 4-H, 5617
3, John David Runyan, Cottonwood 4-H, 5635
4, Jenni Dewey, Artesia FFA, 5673
5, Lane Waldrop, Artesia FFA, 5638
6, Kyler Bowerman, Chaparral 4-H, 5645
7, Samantha Matthews, Cottonwood 4-H, 5620
8, McKinah Gwynne, Cottonwood 4-H, 5680

Class 5

1, Madison Landreth, Carlsbad FFA, 5701
2, Cade Hall, Artesia FFA, 5687
3, Madison Hathorn, Cottonwood 4-H, 5628
4, Peyton Bates, Cottonwood 4-H, 5683
5, Terra Parrott, Brushpoppers 4-H, 5717
6, Amber Hernandez, Loving FFA, 8642
7, Joseph Ogden, Carlsbad FFA, 8666
8, April Betancourt, Carlsbad 4-H, 5707